601 827 693

Masaże

A
Masaż całego ciała
A
Masaż kobido
A
Masaż gorącymi kamieniami
A
Masaż z okładem borowinowym
Strefa WELLNESS

Witajcie w naszym zakątku relaksu!

Oferujemy unikalne doznania, które poprawią Twoje samopoczucie i odprężą ciało oraz umysł. Zapraszamy do skorzystania z masaży, które w pełni zaspokoją Twoje oczekiwania. Oferujemy klasyczne masaże relaksacyjne, jak i masaże borowinowe. Borowina posiada właściwości przeciwbólowe i przeciwzapalne, co sprawia, że jest skuteczna w łagodzeniu dolegliwości bólowych związanych z zapaleniem stawów, mięśniami czy kontuzjami.

Masaż gorącymi kamieniami - masaż z wykorzystaniem rozgrzanych kamieni bazaltowych

W naszym przytulnym i spokojnym otoczeniu zadbamy o każdy detal, abyście mogli całkowicie zrelaksować się podczas sesji masażu. Dajcie się ponieść atmosferze kojącej muzyki, delikatnego oświetlenia i aromatycznych olejków eterycznych.
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i doświadczenia chwili pełnych harmonii i odprężenia. Zatroszczymy się o Twoje dobre samopoczucie – odprężcie się i zanurzycie w świecie relaksu już dziś!

Masaż całego ciała olejkami eterycznymi, masaż zapachowy całego ciała z użyciem naturalnych olejków eterycznych.

Masaż pleców relaksacyjny.

Masaż kobido – to japoński masaż twarzy, który jest doskonałą alternatywą dla zabiegów medycyny estetycznej. Jego celem jest usunięcie wszelkich napięć.

Masaż gorącymi kamieniami – masaż z wykorzystaniem rozgrzanych kamieni bazaltowych.

Masaż z okładem borowinowym – masaż z użyciem leczniczego okładu z borowiny.

Relaks blisko natury!
Masz pytania?

Zadzwoń 601 827 693

Translate »